fbpx
O NAS
Jesteśmy agencją eventową, która wyznacza nowe trendy, tworząc autorskie wydarzenia. Jako że wszyscy jesteśmy entuzjastami promowania rozwoju osobistego, zdrowego stylu życia i odżywiania - postanowiliśmy zaproponować Polakom zrównoważone wartości. Tworzymy wydarzenia, które zmieniają i kształtują naszych odbiorców. Praca jest naszą pasją, a naszą misją jest zmienianie rzeczywistości poprzez wydarzenia z najlepszymi trenerami z całego świata.
TRENERZY
Piotr Pudełko

Piotr Pudełko

Certyfikowany instruktor jogi w najstarszej tradycji Yoga Sutra, Tai Chi i HIIT. Wieloletni praktyk różnorodnych technik oddechowych oraz morsowania i codziennych zimnych pryszniców, w 2015 roku głębiej zainteresował się relacją z zimnem i Metodą Wima Hofa (WHM).

Okazała się ona bardzo interesującym dopełnieniem dotychczasowej wiedzy i doświadczeń. W kolejnym roku został instruktorem Metody Wima Hofa i zaczął organizować warsztaty głównie w Anglii i Polsce, choć szkolenia prowadził również w Alpach w Górnej Austrii i Alpach Julijskich w Słowenii, jak również we Francji. Poznając WHM coraz lepiej i dodając do niej nowe elementy, stworzył ARISTOS TROPOS - kompleksowy system treningowy, obejmujący Metodę Wima Hofa i wiele innych dyscyplin, między innymi jogę, Tai Chi i HIIT.

Od lat przekazuje swoją wiedzę i propaguje autorski program podczas treningów i szkoleń grupowych.Twórca urządzenia do schładzania zimnego prysznica (Cold Shower Enhancer) oraz technik oddychania falowego (wave breathing); zwolennik zrównoważonego trybu życia, kondycjonowania i treningu holistycznego, których celem jest osiągnięcie wielowymiarowych korzyści zdrowotnych, zarówno dla ducha, jak i ciała. Poza Metodą Wima Hofa i różnymi formami treningu fizycznego stara się zarażać innych płynącą z natury, pozytywną energią oraz przekazywać inne techniki wspomagające prowadzenie zdrowego trybu życia, np. dieta funkcjonalna i post przerywany.

Jakub Matyjaśkiewicz

Jakub Matyjaśkiewicz

Trener oddechu i relaksacji, autor bloga silaoddechu.pl, trener osobisty, kaskader filmowy, pasjonat wschodnich sztuk walki oraz kalisteniki, półfinalista programu Ninja Warrior Polska. Wieloletni praktyk Metody Wima Hofa, której elementy wykorzystuje w swoich planach treningowych. Kuba poświęcił dla sportu całe swoje życie: przez 10 lat związany był z piłką nożną, 5 lat ze sztukami walki (takimi jak capoeira, box, brazylijskie ju-jitsu, czy MMA). Sport jest dla niego nie tylko pasją, ale i pracą, w której może realizować swoje powołanie do zarażania innych ludzi miłością do aktywności fizycznej i wcielania w życie zdrowych nawyków.

Ukończył wiele międzynarodowych kursów, takich jak: Oddychanie w sporcie z Martinem Petrusem, Oddychanie Metodą Wima Hofa z Martinem Petrusem, Taoistyczne oddychanie z Ronem Timmem. Został równieżabsolwentem International Stunt School „Stunt performer” na University of Washington.

Od wielu lat prowadzi autorskie kursy technik oddychania online, a także organizuje grupy morsowania dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Na swoim blogu publikuje artykuły poświęcone zdrowym nawykom, poświęcając szczególną uwagę zaletom płynącym z odpowiedniego oddychania oraz ekspozycji na zimno. Praca kaskadera filmowego (“Miasto 44”, “Czas Honoru” czy “Pitbull 3 Ostatni Pies”), która charakteryzuje się wysokim poziomem stresu oraz adrenaliny, pokierowała go w poszukiwaniu skutecznych form relaksacji oraz pracy nad sobą. Tym sposobem Jakub jest obecnie na specjalnym kursie TRE - Trauma Releasing Exercises - alternatywna metoda leczenia objawów stresu pourazowego. Na wyjeździe zaprezentuje wprowadzenie do tej praktyki.

FOTOGRAF
Witosław Rusinek

Witosław Rusinek

Za fotorelację podczas wyjazdu Breaking the Ice odpowiedzialny będzie Witosław Rusinek. Jego sesje zdjęciowe są pełne pomysłów i zawsze spotykają się z tym, co dla fotografa najważniejsze - zadowoleniem klientów. Współwłaściciel firmy SHOOTiT, poza fotografią ciekawi go także rozwój osobisty i techniki motywacji. W połączeniu ze sportową pasją i wykonywanym zawodem stanowi wyjątkową mieszankę.

PARTNERZY
DNA CLINICS

DNA CLINICS

Partnerem wydarzenia Breaking the Ice jest DNA Clinics. To wyjątkowe miejsce, którego filozofia opiera się na trzech filarach naszego zdrowia. Są to: krioterapia ciała i twarzy, terapia nutrigenetyczna – odżywianie zgodne z kodem DNA, terapia skincare – spersonalizowana pielęgnacja oparta o Twój unikatowy kod genetyczny. Korzystając z zabiegów w DNA Clinics możesz jeszcze lepiej przygotować się do naszego wyjazdu.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ
BILETY